خرید از ما

شما باید برای خرید فرش از مجموعه فرش دفتینه مراحل زیر را طی کنید.

الف) با مراجعه به سایت، طرح نقشه ی مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید.
شما میتوانید تغییرات مورد نظر خود را در طرح های مختلف فرش به ما اعلام کنید و یا تصویری از نقشه فرش مورد نظر خود را از اینجا برای ما ارسال نمایید.
مجموعه فرش دفتینه بسته به سلیقه ی خریدار محترم، تمام تلاش خود را میکند تا شما بهترین و زیباترین نقشه ی فرش را انتخاب بفرمایید.
پس برای این مرحله روی ما حساب کنید.
ب) متن قرارداد فروش را از اینجا دانلود و مطالعه بفرمایین.
ج) برای انعقاد قرارداد با ما تماس بگیرید.

یک نکته هم اینکه، به علت نواسانات موجود در بازار و افزایش مداوم قیمت مصالح فرش و همچنین افزایش دستمزد بافندگان به میزان قابل توجهی، احتمال افزایش قیمت های موجود در سایت تا 25 درصد وجود دارد. البته سعی ما بر این است که قیمت تمام شده فرش دستباف را کاهش دهیم تا امکان بیشتری برای خرید مشتریان عزیزمان فراهم باشد.

بعد از اینکه قرارداد به امضای طرفین رسید، مجموعه فرش دفتینه با استفاده از شبکه ای از بافندگانی که در روستاهای مختلف کشور در اختیار دارد و با درنظر گرفتن طرح نقشه ی مورد نظر، بافنده ای که مهارت لازم در آن طرح را داراست، انتخاب می کند و ضمن معرفی ایشان به خریدار محترم اقدام به شروع بافت فرش می نماید.

شما می توانید در طول مدت بافت با مسافرت به روستای هدف از فرآیند بافت، به طور مستقیم بازدید نمایید.
این نکته را هم عرض کنم که شما میتوانید برای کاهش هزینه ها، فرش خود را به صورت اقساط خرید کنید با این توضیح که در طول مدت بافت به صورت ماهانه اقساط فرش را بپردازید.(شماره کارت جهت واریز اقساط 6273811116288322 بانک انصار به نام سید مهدی حجازی)

شما با خرید از مجموعه دفتینه علاوه بر صرفه جویی تا۳۰ درصد در هزینه ی تمام شده ی فرش به اشتغال زایی برای روستاییان و توسعه درآمد ایشان کمک شایانی کرده اید.

بعد از اتمام بافت فرش و انجام عملیات های مورد نیاز بر روی آن، مجموعه دفتینه فرش دستباف شما را به صورت رایگان به آدرستان ارسال می کند.
امیدواریم تجربه ی این خرید از مجموعه دفتینه برای شما بهترین باشد.

در ضمن شما هم می توانید یک بازاریاب حرفه ای برای دفتینه باشید و این یعنی یک کارآفرین در روستا. کافی است برای این کار با ما تماس بگیرید

سپاس از همراهی شما همراه مهربان

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به مجموعه فرش دفتینه می‌باشد.
طراحی و پیاده سازی توسط گروه رسانه‌ای رسام